Koupání v Braníčkově a výlety k vodě

Přímo v Braníčkově a jeho okolí je spousta zajímavých míst na koupání – od bazénů, po přírodní koupání.

Vnitřní vyhřívaný bazén pro ubytované v Aparmánech Braníčkov – přímo v budově „B“ s apartmány je pro ubytované k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Otevřen je každý den od 10 do 20 hodin.

V Braníčkově je kaskáda 3 rybníčků. V prvním můžete pozorovat ryby a typickou příbřežní vegetaci pro čištění vody, druhý a třetí je okrasný s celou řadou vzácných druhů rostlin.
Za přírodním koupáním tak nemusíte jezdit kilometry daleko, stačí jen projít naší rozlehlou zahradou. V zimě se pak rybníčky skvěle hodí pro bruslení.

Pod Braníčkovem protéka říčka Pstružná – levostranný přítok řeky Otavy, koupání v ní je i v létě jen pro odvážné jedince, kteří se chtějí opravdu osvežit. 🙂

Koupaliště a sportovní areál Kolinec

Koupaliště je napájené vodou z řeky Ostružná – Natura 2000. Koupaliště a sportovní areál Kolinec nabízí: dětské brouzdaliště, velký a malý bazén, lezecká stěna, dětské hřiště, hřiště na pétanque, víceúčelové hřiště (nutná rezervace), tenisový kurt (nutná rezervace), fotbalové hřiště (nutná rezervace).

https://www.koupaliste-kolinec.cz/

Bazén v Sušici

V Aquaparku Sušice naleznete: samostatný plavecký bazén s délkou 25 metrů, dvě vířivky, zábavní bazén s atrakcemi, brouzdaliště pro nejmenší s atrakcemi, tobogán se samostatným dojezdem zpestřený o světelné a zvukové efekty, Finskou a parní saunu. Ve sportovním areálu si můžete také zabruslit na zimním stadionu během veřejném bruslení, vyzkoušet posilovnu. V těsné blízkosti je navíc lesopark Luh a další sportovní vyžití.

https://www.sportoviste-susice.cz/

Aquapark – Osserbad Lam

Aquapark s velkými tobogány, bazény, saunami, párou a celoročním provozem.

https://www.bayerischer-wald.org/lamer-winkel/freizeit/wasserspass/osserbad

Aquacur Bad Kötzting

Sportovní a zážitkový bazén s 25 m dlouhým sportovním bazénem, ​​malým dětským bazénem s pirátskou lodí, zábavným bazénem se skluzavkou, bazénem s teplou vodou a 100 m skluzavkou X-TUBE, thermarium s pohybovým bazénem, ​​lehátkovým bazénem, ​​sedacím bazénem, ​​teplým bazénem, ​​bazénem se studenou vodou, Kneippovým šlapacím bazénkem, solankovým bazénem, který najdete venku, kamennou vanou a koupelí nohou. V létě vás přivítá venkovní bazén s vlnobitím s výstupem na pláž, vodní hřib, venkovní dětský bazén, pískové hřiště, velká louka k opalování a plážový volejbal.

Sauna a lázně

Užijte si saunový svět s vital saunou, parní saunou, finskou saunou, bylinkovou saunou, srubovou saunou, křišťálovou saunou, slanou parní lázní, vířivkou, ochlazovacím bazénem, ​​koupelemi nohou, ledovou fontánou, saunovou zahradou, relaxačními místnostmi a také krbem.

https://www.aqacur.de/aqacur-badewelt-bad-koetzting.html