Apartmán 1 (5+2)

Velký apartmán ideální pro větší rodinu nebo skupinu přátel. Vlastní vchod, obývací pokoj s pohovkou (možnost rozložení na přistýlku pro 2 osoby). Kompletně vybavená kuchyně (nádobí, lednice, sporák, myčka, mikrovlnka, varná konvice, překápavač na kávu). Oddělená ložnice se 2 dvoulůžky a 1 jednolůžkem. K dispozici je také koupelna se sprchou, toaletou. V létě možnost posezení na terase před apartmánem.

Apartmán 2 (3+2)

Studio s vlastní plně vybavenou kuchyní s myčkou. Velkým obývacím pokojen s rozkládací pohovkou, Luxusní velkou manželskou postelí a jednou jednolůžkovou postelí. Apartmán má vlastní terasu s výhledem do krajiny. Je možné ho propojit se studiem a vytvořit tak průchozí rodinný apartmán s pěti plnohodnotnými lůžky. Každý apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou.

Apartmán 3 (2+2)

Studio s vlastní plně vybavenou kuchyní s myčkou, velkým obývacím pokojen s rozkládací pohovkou a velkou manželskou postelí. Apartmán má vlastní terasu s výhledem do krajiny. Je možné ho propojit se studiem a vytvořit tak průchozí rodinný apartmán se pěti plnohodnotnými lůžky. Každý apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou.

Apartmán 4 (4+2)

Velký čtyřlůžkový apartmán s vlastním vchodem a oddělenou ložnicí od obývacího pokoje. Kompletně vybavená kuchyně s myčkou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou. Vlastní terasa s výhledem do hor. Apartmán je velice velký a je vhodý až pro šest osob.

Dvoupodlažní apartmán (2+2)

Dvoupodlažní apartmán s ložnicí v patře. Dole se nachází obývací pokoj a plně vybavená kuchyně včetně koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Celý apartmán je dřevěný, čili se budeme cítit jako na pravé Šumavě. Apartmány voní čistotou a novotou. Apartmán má vlastní balkon s výhledem do hor.