Apartmán 1 (5+2)

Velký apartmán ideální pro větší rodinu nebo skupinu přátel. Vlastní vchod, obývací pokoj s pohovkou (možnost rozložení na přistýlku pro 2 osoby). Kompletně vybavená kuchyně (nádobí, lednice, sporák, myčka, mikrovlnka, varná konvice, překápavač na kávu). Oddělená ložnice se 2 dvoulůžky a 1 jednolůžkem. K dispozici je také koupelna se sprchou, toaletou. V létě možnost posezení na terase před apartmánem.

Apartmán 2 (3+2)

Studio s vlastní plně vybavenou kuchyní s myčkou, prostorným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, velkou manželskou postelí a jednou jednolůžkovou postelí. Pohovku lze rozložit na přistýlku pro 2 osoby. Apartmán má vlastní terasu s výhledem do krajiny. Je možné ho propojit dveřmi s vedlejším studiem a vytvořit tak průchozí rodinný apartmán s pěti plnohodnotnými lůžky (a 4 přistýlkami). Každý apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou.

Apartmán 3 (2+2)

Studio s vlastní plně vybavenou kuchyní s myčkou, velkým obývacím pokojen s rozkládací pohovkou a velkou manželskou postelí. Apartmán má vlastní terasu s výhledem do krajiny. Je možné ho propojit s vedlejším studiem a vytvořit tak průchozí rodinný apartmán se pěti plnohodnotnými lůžky (a 4 přistýlkami). Každý apartmán má koupelnu se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou.

Apartmán 4 (4+2)

Velký čtyřlůžkový apartmán s vlastním vchodem a oddělenou ložnicí od obývacího pokoje. Obývací pokoj s pohovkou, u které je možnost rozložení na přistýlku pro 2 osoby. Kompletně vybavená kuchyně (nádobí, lednice, sporák, mikrovlnka, varná konvice, překapávač na kávu) s myčkou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou. Vlastní terasa s výhledem do hor. Apartmán je velice prostorný a je vhodný až pro šest osob.

Dvoupodlažní apartmán (2+2)

Dvoupodlažníapartmán s ložnicí sdvoulůžkem vpatře. Vespodním patřese nachází obývací pokoj spohovkou a křesílky (pohovkulzerozložitna přistýlku pro 2 osoby)a plně vybavená kuchyně (nádobí,lednice, sporák, myčka, mikrovlnka, varná konvice, překápavačna kávu). Koupelnas toaletou a sprchovým koutem. Apartmánje prostorný a vzdušný, jsou v něm dřevěné prvky, je laděnýdo teplých tónů a budetese v němcítit jako na pravé Šumavě. Apartmán má vlastní balkon svýhledem nanaše BIO rybníčky, louky, lesy.V létě jsou k posezení na balónu k dispozici 2 křesílka.