Self check-in

Od září 2023 spouštíme první samoobslužné apartmány s bazénem na Šumavě

Můžete si užívat krásy Šumavy ještě pohodlněji díky využití self check-inu a check-outu, který bude fungovat mimo hlavní sezóny (prázdniny, státní svátky, Silvestr..) od neděle do čtvrtka. K dispozici budete mít veškerý komfort našeho areálu včetně bazénu, kromě služeb restaurace a wellnesu. Díky elektronickému boxu na předávání klíčů se nemusíte stresovat plánováním – klíče si vyzvednete 24/7.

V našich prostorných apartmánech na Vás čeká komfort, soukromí a nádherný výhled na okolní přírodu.  Jsou plně vybavené, včetně kuchyňské linky s lednicí, s vysokorychlostním Wi-Fi připojením. Využít můžete vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou, přírodní bio rybníčky, minigolf, ping-pong, dětské hřiště (plné hraček, s trampolínou a skluzavkou), zastřešené grilovací místo včetně vybavení a příslušenství, hřiště na fotbálek a samozřejmostí je parkovací stání.

Od čtvrtka bude ubytovaní k dispozici včetně služeb restaurace (možnost stravování, bowling..) a wellnessu (sauna, vířivka).

Ať už toužíte po dobrodružství na turistických stezkách, či jednoduše relaxaci u bazénu, naše samoobslužné ubytování je tím pravým místem pro nezapomenutelné chvíle.

Nenechte si tuto příležitost ujít a rezervujte si svůj pobyt co nejdříve!