Apartmány Braníčkov

se nachází na krásném místě Šumavy u obce Velhartice v údolí říčky Pstružné. Už v dobách minulých si tuto část Šumavy oblíbil velký muž našeho národa, pan Werich.
Samotné apartmány jsou vystavěny v malé vísce Braníčkov, kde je jen pár domů, chalup, 3 rybníčky a jediná příjezdová cesta. Z toho příznačný název, Apartmány NA KONCI SVĚTA Braníčkov.

Od 1.června 2019 Apartmány NA KONCI SVĚTA Braníčkov provozují Jolana a František Keilovi. Od začátku svého působení do Braníčkova vložili a vkládají každý den svoje srdce a to Vy poznáte už při příjezdu. Apartmány na Vás budou čekat perfektně připravené a uklizené, stejně tak jako prostory restaurace a okolní zahrady.

Kuchyně v Braníčkově se stala vyhlášenou, díky perfektně dochuceným jídlům. Menu není stálé, ale odvíjí se od aktuální sezónní nabídky nejen obchodů, ale i vlastní bylinkové a zeleninové zahrádky. Samozřejmostí jsou vlastní moučníky a dezerty.

Na baru Vás čekají kvalitní domácí limonády, česká vína, PilsnerUrquell a mnoho dalšího. Kromě manželů Keilových se i každý člen personálu bude snažit, aby jste se cítili jako doma a svůj pobyt si užili.

V Braníčkově se nudit nikdy nebudete – můžete využívat vnitřní vyhřívaný bazén, přírodní bio rybníčky, wellness centrum se saunou a vířivkou, zahrát si bowling, kulečník, minigolf, stolní fotbálek, ping pong, malý fotbal. Pro děti je pak k dispozici venkovní hřiště s trampolínou, hračkami a pískovištěm, skluzavkou..

V restauraci je také vybavený dětský koutek a v patře pak dětská herna. K zapůjčení máme dětské jídelní židličky, adaptéry na WC anebo dětské cestovní postýlky.

Apartmány v Braníčkově mají v oblibě především rodiny s dětmi, na své si zde přijdu ale i zamilované páry a firmy hledající prostory pro své školení a teambuildingové akce. Celková kapacita všech apartmánů s přistýlkami je 47 osob.

V případě jakékoliv poptávky a dalších informací budeme rádi, když nás budete kontaktovat.